Учням 6 класу в мокшанських школах видали підручники з історії, де немає терміна “Київська Русь”

Мешканець Москви Віталій Рувінський показав підручник з історії за 6 клас, виданий його дитині, де відсутня Київська Русь. “А є Русь. Просто Русь. Я чув, що вітчизняні історики-державники вже давно на цьому наполягали. І ось побачив на власні очі. Тепер так”, – коментує чоловік.

Автори підручника – Микола Арсентьєв, Олександр Данилов (за радянських часів викладав історію КПРС), Петро Стефанович, Олександра Токарєва, Анатолій Торкунов (академік РАН, ректор МДІМВ), Андрій Дмитрієв.

Київ на сторінках підручника представлений у контексті захоплення міста після смерті “Рюрика у 879 р. Його малолітній син Ігор та родич Олег вирушили на південь… у 882 р. вони підійшли до Києва. У місті в цей час правили деякі варяги Аскольд та Дір”. Автори розповіли про хитрість Олега та вбивство правителів Києва, після чого місто назвали “матір’ю міст росіян”.

Російський громадський діяч, депутат Московської міської думи VII скликання з 2021 року Володимир Рижков обурений вчинком істориків: “Класики (Татищев, Карамзін, Соловйов, Ключевський, Платонов) у труні перевертаються. Хлоп – і немає 300 років російської історіографії. , Такого ні Ленін ні Сталін немогли собі навіть уявити”.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »