Командувач 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС орків генерал-лейтенант Михайло Зусько, ймовірно, заарештовано

Чистки у лавах вищого військового керівництва рашистської армії продовжуються у зв’язку з провалами у війні з Україною. З’явилися чутки про арешт генерал-лейтенанта Михайла Зуська. Він обіймає посаду командувача 58-ї армії орків.

Про його ймовірний арешт повідомив у Telegram 31 травня відомий український військор Андрій Цаплієнко. Журналіст дізнався про можливий арешт Зусько завдяки перехопленню телефонної розмови осетина, який служив у 58-й армії. Мавпа запевняє, що Зусько було затримано через те, що нібито зливав противнику інформацію про участь його підрозділів у війні з Україною, передає DROBRO.

“Заарештували цю хуя**ну, б**, Зусько – командувача 58-ї армії. Зливав інформацію, б**, тому роз**ивали (розбивали – ред.) наші війська, підрозділи, як тільки вони входили, тому, б**, точні бомбардування відбувалися… Ця б…на, яка обіймала посаду командувача, зливала всю інформацію про свої війська. Тва*ь”, – каже окупант у перехопленні.

Цаплієнко уточнив, що генерал-лейтенант ВР рф міг потрапити в опалу через невдачі при настанні в районі Миколаєва. Проте не виключено і національного мотиву. Справа в тому, що Зусько уродженець української Волині. Чутки про те, що Зуська заарештовано і усунуто від командування, з’явилися ще наприкінці березня. Важливо також зазначити, що 58-а армія, яка вважалася однією з елітних у складі ЗС рф, майже повністю розгромлена в Україні. Про це також стало відомо завдяки перехопленню телефонної розмови російського окупанта із дружиною.

“Від 58-ї армії взагалі нічого не залишилося. Вона вважалася найважчою армією у Південному військовому окрузі. За підсумками від неї не залишилося практично нічого”, – скаржилась самці свинособака.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »