Гравці футбольної команди з Чечні напали на суперників з “Локомотива” через серйозний програш в 5 : 1

Спортсмени ФК “Ахмат” з Чечні не змогли впоратися з емоціями під час розгромної поразки в Грозному і почали шукати винуватців своєї невдачі. Уже в фіналі гри, коли виправити ситуацію було неможливо, футболіст Гой Садулаєв отримав “гірчичник” і у відповідь вдарив арбітра, після чого дісталося двом учасникам московської команди, передає РІА “Спорт”.

Інцидент стався на 87-й хвилині матчу 28-го туру молодіжного чемпіонату Московії з футболу. У результаті суддя показав червоні картки трьом гравцям приймаючої сторони і одному з команди гостей. Тепер ФК “Локомотив” закликає футбольну владу розібратися в інциденті. Як передають мокшанські ЗМІ, чеченська сторона видалила запис другого тайму матчу зі своєю офіційної сторінки.