центри вакцинації

На ці вихідні дні передбачається робота восьми центрів вакцинації по Львівській області

Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів Олег Когут – регіональний координатор з вакцинації від коронавірусу у Львівській області, передає DroBro.

Зокрема, у Львові працюватимуть три центри – продовжуватиме роботу центр на Арені «Львів», два нових центри запрацюють у ТРЦ «Форум» та кінопалаці О. Довженка.

По області

  • Дрогобич,
  • Стрий,
  • Червоноград,
  • Самбір
  • Новояворівськ.

В яких саме локаціях будуть розміщені центри у цих містах – на разі обговорюється з місцевою владою, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Всім містам – колишнім районним центрам, та з населенням, понад 3 тис. осіб, – запропоновано продумати можливість знайти місця для того, щоб розгорнути центри вакцинації у вихідні дні. Закликаємо людей вакцинуватися! Зазначу, що у Центрі Довженка, наприклад, списки осіб на разі незначні, тому запрошуємо просто приходити робити щеплення, навіть якщо Вам попередньо не телефонували. У всіх центрах щепитимуть вакциною «Coronavac», – зазначив Олег Когут.

«Також розглядаємо можливість збільшення можливостей пунктів щеплення та центрів вакцинації. Це є наша перспектива. І враховуючи те, що до Дня Незалежності в Україні планують провакцинувати 10 млн людей, то на кожен пункт щеплення буде велике навантаження і ми до нього готуємося. Зараз на Львівщині є 163 пункти щеплення, вони готові до роботи. Будемо ще готувати нові пункти, щоб забезпечити виконання тих завдань, які ставить перед нами Міністерство охорони здоров’я. Адже сама ідея роботи центрів вакцинації, пов’язана з тим, що у вихідні дні кількість вакцинованих була незначною», – додав Олег Когут.

Окрім того, він розповів, що у м. Моршин в результаті пілотного проєкту провакцинували 65 % населення міста із запланованих 70 %, зараз триває ревакцинація.

Нагадаємо, що в Україні вакцинують осіб від 18 років.

Зауважуємо, що до центру вакцинації на Арені “Львів” управлінням транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації забезпечено безкоштовний доїзд автобусом, який курсуватиме з пл. Є. Петрушевича і у зворотному напрямку. Графік руху автобуса – за посиланням.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *