На Львівщині почне працювати німецький туроператор

Представник туристичного оператора «Tour mit Schanz» Йоахим Анц з Німеччини вперше відвідав Львівщину

Як повідомляє DROBRO з посиланням на пресслужба Львівської ОДА.

Візит Йоахима Анца до України був запланований у межах проєкту «Greentour Ukraine», що фінансується Європейським Союзом. Його мета – створити нові можливості для бізнесу у сфері сталого туризму.

Перші зустрічі учасників «Greentour Ukraine», де українські та німецькі компанії мали можливість познайомитись один з одним, відбувались онлайн. Наступний крок передбачав приїзд представників туристичних операторів з Німеччини до України. Але в минулу суботу візит делегації скасували, через рекомендації МЗС утриматись від поїздок до України. Йоахим Анц вирішив самостійно прилетіти до Львова для налагодження співпраці у туристичній сфері.

«У понеділок показали Йоахиму Львів та познайомили з представниками туристичної галузі області. Наступного дня їздили в Дрогобич і Тустань. Оскільки він більше зацікавлений у культурному туризмі, то ми вибрали саме ці пункти. Дрогобич – це церква ЮНЕСКО, солеварня, єврейська тематика, ну а Тустань – це поєднання природи та історії одночасно, тому теж було йому цікаво», – зазначила засновниця та генеральний директор компанії «Карпати.інфо» та туристичного оператора «Karpaty.travel» Ганна Сидоренко, яка також є учасницею проєкту «Greentour Ukraine».

На Львівщині почне працювати німецький туроператор

Під час візиту поспілкувались про розробку нових туристичних програм для німецьких туристів в Україні. Також йшла мова про організацію інфотурів.

«Львівський аеропорт нарощує географію авіасполучень і наш регіон має цікаві туристичні пропозиції для іноземних, в тому числі і німецьких туристів. Туристичні напрямки, на яких спеціалізується Йоахим, для нас є в пріоритеті. Це той змістовний турист, який приїжджає і готовий пізнавати культуру та витрачати у нас кошти. Під час зустрічі ми домовились про промоційний візит німецьких турагентів до України, для того, щоб максимально донести інформацію про туристичні можливості і щоби туроператори на особистому досвіді пересвідчилися в якості, сервісі та безпеці», – зазначила керівниця управління туризму та курортів ЛОДА Наталя Табака.

Своєю чергою, Анц розповів, що має хороші враження від перебування на Львівщині і зацікавлений привозити сюди туристів.

«Я є представником компанії, яка вивчає культуру, історію, політичні речі, активний туризм. Вперше прилетів до Львова. Дуже зворушений з приводу того, що побачив. У Львівського регіону є дуже велика культурна різноманітність. Не можу виділити щось одне, тут є багато об’єктів ЮНЕСКО, вразили дерев’яні церкви, пейзажі, люди, їжа. Ми насолоджувались смакуванням кави в центрі міста. Тут люди з відкритим серцем та душею», – поділився Анц Йоахим.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »