На Львівщині народилися унікальні двійнята

Жителька одного із сіл поблизу Львова народила унікальну двійню

У жінки були швидкі пологи, тому одна дитина народилася вдома, а інша з’явилася на світ у Львівському обласному перинатальному центрі наступного дня.

Про це повідомив Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передає DROBRO.com.ua.

Фельдшерка з медицини невідкладних станів Леся Нікула не очікувала, що її робоча зміна закінчиться екстремальними пологами.

«Тут отримуємо наступний, приводом якого значаться пологи. Ну, зателефонувала на номер додзвонювачки, кажу, мовляв, беріть речі, не забудьте документи, обмінну карту, їдемо уже до вас. Якщо можливо, нехай хтось вийде, щоб ми довго не шукали (виклик був в село неподалік Львова), а нам кажуть: напевно, то вже запізно, здається, буде народжувати вдома. Що відчувала в той момент, словами не передати! «Влітаю» в помешкання, а дитинка практично уже народилася. Пологи були стрімкими. Породіллі мама допомогла і ми вдвох прийняли новонароджену», – розповіла Леся Нікула.

Лікарка провела первинний туалет новонародженої, обрізала й обробила пуповину, тим часом, мама породіллі, яка допомагала приймати пологи, сказала, що має бути ще хлопчик. На УЗД жінки було підтверджено двійню.

«Як хлопчик? – запитую. – Так, каже, на УЗД нам сказали, що дівчинка, вона меншенька, а хлопчик має бути трішки більшим. Святі небеса! Дзвоню відповідальному лікарю, пояснюю ситуацію, прошу підмогу», – пригадує той випадок Леся Миколаївна.

«Приїхала на підмогу 151-та бригада. Лікар каже, ну що ж, беремо породіллю – а раптом в машині пологи?! – ви ж з новонародженою їдьте за нами. Ось так-от кортежем, під завивання сирен, на швидкості близько 150 км/год ми примчали у перинатальний центр», – усміхається фельдшер Леся Нікула.

«А ще так вийшло, що дівчинка народилася одного дня в населеному пункті Пустомитівщини, а її братик – уже наступної доби у Львові. Та й випадку за всю мою роботу на «швидкій» такого не було: щоб пологи – і двійня», – каже медик.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »