Організатори вирішили у воєнний час не приймати оплату за відпочинок та відновлення дітей, які постраждали від жахів війни

Дитячі табори існують більше ста років. «Едельвейс» теж має свою історію. Крайні вісім років він працював на базі у селі Орявчик, але цьогоріч переселяється у новозбудоване приміщення неподалік нацпарку «Сколівські Бескиди».

Про це пише DROBRO з посиланням на повідомлення пресслужби Львівської ОВА.

«З усіх сторін ранчо – тільки гори та ліс. З галявини не проглядається жодної рукотворної споруди та немає жодних сусідів. Від нас до основних визначних пам’яток району рукою подати – все в пішій доступності: скелі Довбуша – 15 км, водоспад Кам’янка – 9 км, водоспад Гуркало – 7 км, гора Парашка – 13 км, скельна фортеця Тустань – 18 км, до річок Стрий та Опір – 2 км, старт рафтингу на річці Стрий – 3 км, свердловина з лікувальною мінеральною водою – 1 км», – ділиться засновник та ідейний натхненник табору «Едельвейс» Анатолій Алєксєєв.

До мрії про новий дитячий табір на власній землі господарі йшли довго. Будівництво розпочалося у 2020 під час карантину і триває зараз під час війни, щоб 25 червня 2022 року відкрити двері для дітей. У цьому сезоні табір буде добудований частково, красу наведуть після Перемоги або за наявності фінансування.

«В мирний час у таборі «Едельвейс» відпочивали сотні веселих та щасливих дітей з України та різних країн світу. Але в наші домівки прийшла війна. Сотні тисяч дітей змушені шукати прихисток за кордоном та у місцях, де немає бойових дій, обстрілів.

Ми вирішили у воєнний час не приймати оплату за відпочинок та відновлення дітей, які постраждали від жахів війни: дітей із зруйнованих населених пунктів, дітей військових та дітей, які осиротіли через війну. Якщо ви маєте можливість підтримати соціальну ініціативу, то маленькі громадяни великої та гордої держави Україна на якийсь час відволічуться від жахів та бід кривавої війни», – говорить Анатолій.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Можна переказати кошти на рахунок благодійного фонду «Траверс», який був створений у 2019 році, з метою залучення волонтерів для роботи з дітьми, а зараз використовується для забезпечення роботи евакуаційного центру для переселенців та підготовки до запуску дитячих таборів по Україні.

З вашою допомогою табір «Едельвейс» зможе повернути дітям їх дитинство та змінити жахіття на дружбу, а страх на любов. Це також можливість для учасників отримати новий позитивний досвід та відновити психологічний стан у наших рідних Карпатах.

Деталі за посиланням edik-camp.com

Довідково

Табір був створений небайдужим творчим колективом у 2007 році для того, щоб дати дітям можливість пізнати задоволення від подорожей, розширити кругозір та відчути сльози радості після перемоги над своїми слабкостями і страхами.

Концепція табору виражається в декількох словах: це не просто відпочинок – це розвиток особистості дитини.

Дати змін:

25.06.22 – 07.07.22

08.07.22 – 20.07.22

21.07.22 – 02.08.22

03.08.22 – 15.08.22

16.08.22 – 28.08.22

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »