Другий рік поспіль школярі в Україні навчаються в умовах повномасштабної війни

Зважаючи на те, що цикл зимових свят цьогоріч стартує швидше, бо відзначаємо їх за новим календарем – із 25 грудня учні навчальних закладів Дрогобицької територіальної громади підуть на зимові канікули. Триватиме канікулярний впродовж трьох тижнів – до 14 січня, передає DROBRO.

Як поінформував керівник відділу освіти ДМР Роман Грицай – дати канікул може визначати адміністрація шкіл самостійно, однак за навчальний рік учні не можуть мати менше ніж 30 календарних днів відпочинку – таку норму визначає п. 4 статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Зважаючи на те, що деякі навчальні заклади громади мали короткі осінні канікули – не використану кількість канікулярних днів ці освітні установи додадуть собі на зимовий період.

Що стосується закладів дошкільної освіти то вони працюватимуть в звичному режимі. Мова іде про усі садки міста та чергові групи у них. Аналогічна ситуація із позашкільними творчими закладами – впродовж грудня-січня творчі діти міста матимуть змогу їх відвідувати та не робити перерву у своєму навчанні.

Додамо, у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької територіальної громади у цьому навчальному році освіту здобувають 12 127 учнів.

Від admin