Погожі дні сприяють продовженню поточних ямкових робіт в Дрогобицькій громаді

Так за словами керівника Департаменту міського господарства Андрія Паутинки – цього тижня шляхоремонтники міста планують продовжити ремонт дорожнього покриття на вулицях Війтівська Гора та Зварицькій, передає DROBRO.

Паралельно, буде продовжено ремонті роботи і в Стебнику, мова іде про вулицю Микилити. Там, за словами Андрія Паутинки, минулого тижня завершено встановлення бордюрного каменю, відтак з початком цього тижня відбуватиметься подальший ремонт запланованого відрізку дороги.

До поточних ямкових робіт в місті та громаді залучені і працівники КП «СМУ». Як повідомив керівник комунального підприємства Володимир Суда – цього тижня триватимуть ремонтні роботи вулиць Горішня Брама та Залісся. У планах – поточний ямковий ремонт таких вулиць, як Нижанківського, Завалля, Театральна, Лепкого.

Окрім ямкового ремонту дорожнього покриття, силами працівників КП «СМУ» проводяться роботи із косіння газонів в парках та на вулицях міста. Так, в ці дні триває благоустрій на площі Замкова Гора. Напередодні аналогічні роботи було проведено в парку Степана Бандери та біля храму Святої Трійці. Також заплановано дві толоки в парку Культури та відпочинку, а також в парку Богдана Хмельницького.

Комунальники міста закликають свідомих мешканців громади долучитись до благоустрою вулиць і скверів Дрогобича – адже тільки спільно можна зробити рідне місто ошатнішим та чепурним.

Від admin