Відкриття IIІ-ого етапу змагань відбулося у Дрогобицькій ДЮСШ ім. Івана Боберського

Загалом звання першості виборюватимуть 28 команд з району. Привітати учасників районного етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» прибув заступник начальника Дрогобицької РВА Олег Пилипців, передає DROBRO.

«Сьогодні тут панує справжній дух змагань. Загалом участь у Всеукраїнському проєкті, який ініціював Президент Володимир Зеленський, беруть сотні учнів Дрогобиччини. Дякую громадам за активність. Впевнений, що наші команди здобудуть багато призових місць і будуть серед переможців. «Пліч-о-пліч» – це про спорт, здоров’я, перемогу та єдність», – звернувся до учасників змагань Олег Пилипців.

У день відкриття районного етапу змагань за першість змагалися команди гравців баскетболу.

Всього в межах цього етапу команди змагатимуться з 5 видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, черлідинг та спортивне орієнтування.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Нагадаємо, після IІI тур змагань, який триватиме впродовж декількож тижнів, на найкращі команди з кожного виду спорту чекає обласний, а потім – всеукраїнський етап.

«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Мета – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

Від admin