Мобільні бригади з вакцинації

Мобільні бригади з вакцинації готові їхати в села територіальної громади: хто і як може їх викликати

Мобільні бригади медиків готові вакцинувати мешканців територіальної громади – від старост потрібно організувати необхідну кількості бажаючих імунізуватися. Таку інформацію 24 січня на щотижневій оперативній нараді в мерії міста озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, передає DroBro.

За його словами – мобільні бригади медиків, які готові вакцинувати мешканців населених пунктів територіальної громади, створені на базі КНП «Дрогобицька районна лікарня».

Вимога одна – бригада поїде у той населений пункт, де заявлено про готовність до вакцинації не менше 10-15 осіб. Паралельно мобільна бригада може здійснити вакцинацію і людям прикутим до ліжка, або ж маломобільним верствам населення. Загалом, мобільні бригади медиків працюють там, де доступ до стаціонарних пунктів щеплень для людей є ускладненим або неможливим, – наголосив Володимир Чуба.

Вакцинація мобільними бригадами медиків найперше проводиться там, де громадяни через стан здоров’я не можуть самостійно пересуватися, або ж є великі організовані колективи парцівників, скажімо із фермерських господарств, освітяни, соціальні працівники тощо. Вимога одна – староста населеного пункту має зібрати інформацію про охочих вакцинуватися, їхню точну кількість та погодити із медиками мобільної бригади час їхнього приїзду в населений пункт.

Хочемо, щоб нас зрозуміли правильно – заради однієї людини мобільна бригада не буде виїжджати в села – оскільки це доволі затратно. Тому просимо мешканців територіальної громади бути активними, зголошуватися до вакцинації, групуватися та через старосту села викликати мобільну бригаду, – додав Володимир Чуба.

Координатори з вакцинації уже складають графіки виїздів мобільних бригад так, щоб за один виїзд вони могли вакцинувати декілька маломобільних осіб та чисельну групу охочих.

Як стверджують медики – вакцинація в період росту нової ковідної хвилі недуги вкрай важлива – оскільки рівень недужих у Дрогобичі та регіоні щоденно зростає. Тільки впродовж минулого тижня кількість недужих збільшилася в два з половиною рази. Зважаючи на циркуляцію нового штаму вірусу «Омікрон», який вирізняється швидкими темпами поширення та інфікування – медики закликають мешканців дотримуватися норм карантину, маскового режиму в місцях скупчення людей та вакцинуватися тим, хто цього ще не встиг зробити.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »