Рівень захворюваності на грип та ГРВІ на Дрогобиччині продовжує триматися на сталих високих показниках

Таку інформацію 11 березня на щотижневій оперативній нараді озвучив керівник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба, передає DROBRO. За його словами – у порівнянні з минулим тижнем спостерігається незначний ріст хворих. Так, за останні сім днів на гострі респіраторні недуги захворіло 300 осіб, це на 17 більше, ніж позаминулого тижня.

Маємо приріст захворюваності у двох вікових групах: 0-4 роки та 30-64 роки. За останній тиждень шпиталізовано п’ять осіб, із цієї кількості недужих в одного з пацієнтів підтвердився ковід. Загалом ковід встановлено у двох мешканців Дрогобиччини, – прокоментував Володимир Чуба.

Медики вчергове закликають мешканців Дрогобицької громади при перших ознаках недуги: ломоті в тілі, головних болях, болю в горлі та підвищеній температурі тіла залишатись дома і звертатись за медичною допомогою до сімейних лікарів. В жодному разі не слід займатись самолікуванням.

Також ескулапи нагадують і про імунізацію. Це процес, завдяки якому людина набуває імунітету, стає несприйнятливою до інфекційної хвороби. Вакцинація від грипу не входить в календар профілактичних щеплень тому є платною.

Від admin