Допомагати Збройним силам України, щоб протистояти окупантам – обов’язок кожного громадянина

Дрогобицька громада, а саме її мешканці, волонтери, благодійники, підприємці, люди небайдужої волі, разом з місцевим самоврядуванням щодня працюють для допомоги військовим.

22 та 23 липня у Дрогобичі та Стебнику відбулись благодійні заходи на підтримку ЗСУ. Спільними зусиллями вдалось зібрати близько 120 000 гривень. З яких близько

  • 50 000 – у Дрогобичі
  • близько 70 000 у Стебнику.

Як зазначають в Управлінні культури та розвитку туризму, сувенірну продукцію та речі, які залишились з ярмарків, будуть продовжувати реалізовувати, а виручені кошти скерують на підтримку ЗСУ.

Усі кошти будуть спрямовані на допомогу батальйонам «Карпатська січ», «Азов», 67-го окремого батальйону ТРО з Дрогобицької громади та воїнам зі Стебника.

Також організатори заходів наголошують, що благочинні дійства організовують виключно з метою збору коштів та допомоги військовим, а не для розваг.

З поміж багатьох виконавців, які долучилися до доброчинності, була й співачка Наталка Карпа.

В нашій країні війна і це страшна біда для наших людей. Руйнуються міста, втрачаються рідні та близькі люди. Зараз як ніколи весь народ має гуртуватися і кожен на своєму фронті має робити все, що може. Хай це буде краплинкою у морі, але краплинка до краплинки і утворюється течія. А течія завжди здатна зносити все непотрібне і робити той напрямок, який вона буде утримувати. Важливо, щоб до благодійності долучався кожен. Кожна гривня до гривні утворює саме цю течію, яка допомагає нашим захисникам давати відсіч ворогу. Якщо фронт і тил працює злагоджено, то перемога буде швидко, – прокоментувала важливість проведення благодійних заходів Наталка Карпа.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Слова подяки за надану допомогу громаді Дрогобича висловив й міський голова Лебедина Олександр Бакликов.

Важливо й те, що під час благодійних заходів вшанували пам’ять Героїв, які поклали життя за Незалежність України.

Більше Фото на DROBRO

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin