У Білгородській області після прильоту українського БПЛА почалася сильна пожежа, Міноборони терористів приховує деталі

Вдень 9 червня у Білгородській народній республіці на тлі сирени про ракетну небезпеку пролунала серія потужних вибухів. Очевидці повідомляють про сильну пожежу на місці прильоту. Кадри доступні на Telegram-каналі DroBro24. Вибухи пролунали над Білгородчиною приблизно о 13:40 за місцевим часом, повідомляє DROBRO.

За годину Міноборони терористів виступило з офіційною заявою про те, що нібито збило над областю український безпілотник. Однак, судячи з кадрів з місця, перехоплення не вдалося. На місці прильоту в Ракитянському районі сильна пожежа, клуби чорного диму видно за кілометри від місця НП. Судячи з вторинної детонації, під ударом опинився склад із боєприпасами.

Військові, очевидно, приховують інформацію про подію. А це свідчить про те, що ціллю став військовий об’єкт. Білгородська область, по суті, стала для рф плацдармом для агресії проти України та напхана великою кількістю військової техніки та снарядів, особливо прикордонні зони.

Нагадаємо, що у червні Захід скасував свою заборону для України на використання поставленого озброєння по цілях на болоті. Сили оборони України після цього дуже активно почали вибивати техніку та особовий склад у прикордонних областях рф.

Від admin