Відомий інвестиційний банкір і блогер Сергій Фурса

Фурса розкритикував ініціативу президента Зеленського і заявив, що в бюджеті на неї немає грошей

Відомий інвестиційний банкір і блогер Сергій Фурса розкритикував ініціативу президента Володимира Зеленського, який пообіцяв усім вакцинованим українським пенсіонерам безкоштовні смартфони та пільгові тарифи на Інтернет, передає DROBRO.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Фурса заявив, що ініціатива Зеленського є чистим популізмом і завдасть серйозної економічної шкоди Україні та бюджету, оскільки фінансів на її реалізацію у держави просто немає.

Коментар економіст також опублікував у своєму YouTube-блозі.

“Хлопці, у нас більше 10 мільйонів людей старше 60 років – якщо кожному з них десь знайти смартфон хоча б по 100 доларів, ви рахували, скільки це буде коштувати? У нас взагалі закриті зовнішні ринки, у нас дефіцит бюджету поточного недофінансований. І тут раптом аукціон небаченої щедрості. У нас немає грошей на ці смартфони, немає грошей на такий дорогий популізм”, – заявив Фурса.

Він зазначив, що ініціатива Зеленського не спрацює одразу на кількох рівнях і зазначив, що у великій кількості українських регіонів просто недоступний мобільний інтернет, а отже, пропозиція президента про регулярні онлайн-опитування не працюватиме.

Фурса пояснив небезпеку популістів при владі – вони, на думку блогера, витрачають бюджетні гроші, акумульовані прагматиками, які популісти змінюють на хвилі нових виборів, обіцяючи роздачу населенню легких грошей.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »