Музичний сквер Трускавця потрапив до Книги рекордів України

Музичний сквер курортного міста Трускавець потрапив до Національного реєстру рекордів України

Про це повідомляє Трускавецька міська рада у Facebook.

««Перший музичний мистецько-відпочинковий сквер» – сертифікати про встановлення рекорду, сьогодні, вручили міському голові Андрієві Кульчинському та Тетяні Татомир, начальниці відділу культури Трускавецької міської ради та Ігореві Ничу, директору Трускавецької школи мистецтв. Гідна відзнака і чудовий подарунок, адже приємна подія відбулась саме на Романа, коли музична школа відзначає іменини. Для вручення сертифікатів прибув представник, експерт Національного реєстру рекордів України Марк Орловський. Він зазначив, що для встановлення рекорду враховували, як розміри, так і просторове наповнення», – йдеться у повідомленні.

У трускавецькій міськраді зазначили, що музичний сквер створено нещодавно, завдяки перемозі в конкурсі проєктів місцевих ініціатив. На реалізацію залучили обласні кошти (250 тисяч гривень), ще половину профінансувало місто, окремо долучились і спонсори, передає DroBro.

«Зовсім нова родзинка міста-курорту швидко стала «магнітом» для містян та гостей Трускавця. Простір тут облаштовували за ідеєю директора музичної школи Ігоря Нича, тож кожен елемент тут зовсім не випадковий. Проєкт задумували як додаткове місце для проведення занять з музики в теплу пору року, тому невдовзі його доукомплектують вуличними музичними інструментами. Це дуже гармонійно вписується в освітній процес, тим більше, що у Трускавецькій школі мистецтв ім. Р. Савицького музичну освіту отримує найбільша кількість дітей серед усіх міст Львівщини, і, це теж своєрідний рекорд», – додали у міськраді Трускавця.

Музичний сквер Трускавця – винятковий просторовий об’єкт і нова територія мистецтва, яка приваблює усіх небайдужих до краси, комфорту, і яскравих вражень, тож тут відбудеться чимало мистецьких вечорів та концертів.

Нагадаємо, як вже повідомляв DroBro: Вулицю у селі на Дрогобиччині внесли до Книги рекордів України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »