«Молнупіравір» (Molnupiravir)

Міністерство охорони здоров’я України підписало угоду на закупівлю препарату «Молнупіравір», який використовується для лікування Covid-19

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, пише DroBro з посиланням на «Українська правда».

«Молнупіравір» (Molnupiravir) – це препарат, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду. Це має запобігти розмноженню вірусу та знизити ризик важкого перебігу хвороби.

Велика Британія, США, ЄС уже зареєстрували цей препарат для використання, зокрема для пацієнтів, які мають хоч один фактор ризику: надмірну вагу, вік понад 60 років, цукровий діабет або хвороби серця.

Молнупіравір – це пігулки, тому він не має особливих вимог зберігання і його зручно приймати, зазначив голова МОЗ.

«Ми плануємо закупити 300 тисяч курсів «Молнупіравіру» та застосовувати його для лікування ковіду у перші дні захворювання, щоб запобігти важкому перебігу хвороби», – сказав Ляшко.

Раніше повідомлялось, що Україна підписала договір із компанією «Pfizer» про основні умови закупівлі ліків «Паксловід» (PAXLOVID) для амбулаторного лікування хворих Covid-19.

У Pfizer запевняли, що їхня нова пігулка на 89% знижує ризик госпіталізації та смерті через Covid-19.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »