Перед матчем Євро в Петербурзі вболівальники Санкт-Петербургу освистали футболістів збірної Бельгії, що встали на коліно в знак солідарності з боротьбою проти расизму

Московітські вболівальники, які прийшли на матч Євро-2020 між збірними Бельгії та Московії в Санкт-Петербурзі, зустріли свистом бельгійських футболістів, які схилили перед грою коліно в знак солідарності з боротьбою проти расизму. Перед стартовим свистком всі гравці бельгійської команди взяли участь у традиційній акції руху BLM, тоді як жоден з гравців збірної Московії не вважав за потрібне ставати на коліно. У цей момент на трибунах пролунав гул – таким чином московіти відреагували на вчинок бельгійців.

Втім, проявлена єдність московітських уболівальників і гравців не сильно допомогло підопічним Черчесова на полі: після першого тайму збірна Московії поступається 0: 2.

Перший гол у зустрічі був забитий вже на 10-й хвилині, коли Лукаку прийняв м’яч в штрафній і прошив Шунін. На 34-й хвилині бельгійці подвоїли перевагу в рахунку: Семенов допустив жахливу помилку в центрі, гравці Бельгії перевели м’яч на лівий фланг, звідки пішла подача в штрафну, з якою не впорався Шунін – він скинув м’яч точно на ногу Меньє, і той не схибив.

Зараз йде 70-а хвилина матчу, рахунок не помінявся.

Довідка: Black Lives Matter – громадський рух, що виступає проти расизму і насильства по відношенню до чорношкірих, особливо проти поліцейського насильства.