Упродовж найближчих місяців значна частина економіки мордора зупиниться остаточно

Заяви влади рашистів про наслідки масового відходу іноземного бізнесу з ерефії підтверджують найгірші побоювання Москви про тяжкі перспективи. Різке зростання безробіття на тлі обвалу економіки перетворить Московію на “одне величезне ЛДНР”, передає DROBRO.

Про це пише відомий експерт з боліт Анатолій Несміян, наголошуючи на драматичних перспективах для ерефії протягом найближчих місяців. У своєму телеграм-каналі Несміян зазначив заяву мера Москви Сергія Собяніна, за словами якого, через відхід іноземних компаній у столиці мордору можуть позбутися роботи близько 200 000 людей.

Більше найспекотнішого 🔥 в Телеграм, тут 👉 DroBro7/24

Проблеми торкнуться не тільки Москви: у Калузі припиняється виробництво автомобілів Citroën, Opel та Peugeot у зв’язку із зупинкою постачання вузлів та комплектуючих. Останній місяць робота на підприємстві йшла “зі складу”, тепер він спустів остаточно, зазначає експерт. Проте набагато тяжчі наслідки на окупанта очікують у найближчі місяці. “Приблизно через півроку, а можливо, і раніше – до кінця літа – значна частина економіки ерефії зупиниться остаточно. Йдеться про мільйони людей, які опиняться без роботи та засобів для існування. Постане питання про нормований розподіл базових товарів через той чи інший варіант системи “фуд-стампів”, попросту кажучи, талонів на харчування”, – пише Несміян.

За його словами, рашка вже незабаром може перетворитися на величезне псевдоутворення “ЛДНР”, яке москва останні роки створювала та культивувала на території окупованої частини Донбасу. “Те, що ми дуже прискорено йдемо в зазначеному напрямку, очевидно. На місці ерефії тепер буде один величезний “ДНР-ЛНР”, де хоч якесь виживання гарантує тільки робота в силових структурах і структурах управління. Інші викручуватимуться в міру можливості”, – пише експерт.

Також безліч гарячого 🔥 тут 👉 Твітер DroBro7/24

Рашисти у коментарях під постом підтверджують прогноз експерта.

“Зізнаюся, вже викручуюсь, як можу. І я з Самари. Фірма своя, автомасла продавали оптом, а тепер їх немає, навіть російських, присадки-то імпортні були. Що говорити про мене, заводи встають. Обстановка якась нерадісна. Мені цікаво, а як бути народу з кредитами, з іпотеками? Може, вже час їх просити? Живу у Калузі. Автопром уже ледве рухається. Інші заводи – це збитковий ВПК. Що тут буде, уявити нескладно. Навколо цього тут сформувалися сфери послуг, які також будуть без роботи. Автор просто пише, як є, і, можливо, все навіть гірше, ніж здається. Виглядає апокаліптично, але зараз уже нічого не здивує», – пишуть рашисти у коментарях.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »