Слідом за Оренбурзькою та Курганською областями почало затоплювати ще й Тюменську

Тюменська область швидко перетворюється на море через найсильнішу повінь з 1947 року. Річка Ішим вийшла з берегів та затоплює населені пункти. Подробиці та кадри доступні на Telegram-каналі DroBro24. На річці Ішим була прорвана дамба. За останніми даними, вода вже досягла критичної позначки 911 см. і продовжує дуже швидко підніматися. Очевидці запевняють, що за годину приходить близько 20 см води, передає DROBRO.

Декілька селищ Тюменської області затоплено повністю – там з-під води видніються лише дахи деяких будинків. У багатьох населених пунктах можна пересуватися лише човнами. Зазначимо, що у квітні на Московії затопило Оренбурзьку область.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Під водою опинилися десятки населених пунктів, у тому числі Орськ та обласний центр. Влада варварів запевняє, що жертв вдалося уникнути. Проте, за даними ЗМІ, внаслідок повені загинули щонайменше 7 людей. Нині дуже активно затоплює Курганську область. Йде масова евакуація населення. Масштаби затоплення регіонів московії настільки великі, що наслідки природної катастрофи видно з космосу.

Від admin