Короткий звіт по напрямку

“Пішли за російським кораблем” Українська армія знищила морських піхотинців рашистів, які мали брати штурмом Одесу

Еліта “другої армії світу”, морські піхотинці рашистів, які мали брати українську Одесу, майже повністю розгромлені. Зробили це захисники Миколаєва та Маріуполя. Про це повідомив у відеозверненні речник оперативного штабу Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає DROBRO.

“Частково той особовий склад, який намагався на початку великої війни висадитись у нас на одеському узбережжі, на жаль, не пішов на дно. Але, на щастя, вбито, знищено і гниє під Миколаєвом, Маріуполем. Така доля кожного окупанта”, – розповів чиновник.

Він додав, що невелика частина угруповання все ще “бовтається” у Чорному морі. Проте Братчук упевнений, що їх спіткає доля вже ліквідованих побратимів.

“Російський корабель та російські морпіхи пішли за вказаною адресою”, – констатував представник Одещини. Варто зазначити, що Росія все ще не наважилася на штурм українського міста Одеси, яке захисники міста перетворили на справжню фортецю.

Армія РФ періодично завдає ракетних ударів по мирному місту, проте не йде на суїцидальну операцію щодо його взяття. Експерти Conflict Intelligence Team вважають украй низькою ймовірність висадки в Одесі російського морського десанту. Вони підтвердили інформацію про те, що в анексованому Криму військові РФ масово відмовляються від участі у бойових діях з Україною.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »