Киянка Тетяна Монтян, яка підтримала розв’язану росією, заявила, що співробітники каналу Соловйов Live “гірші за нацистів”, оскільки їхня пропаганда вбиває людей

Вже багато років Тетяна Монтян розповідає про те, як “бомбіли Донбас”, а з 24 лютого 2022 року всіляко підтримує режим путіна, який зважився на повномасштабну війну з Україною. Щоправда, у лихоліття киянка не наважилася залишитися в рідному місті, а перебралася на болота, де активно ходить різними ТБ-шоу, розповідаючи про “страшних” ЗСУ та інших українців, передає DROBRO.

Однак, коли до неї прийшло усвідомлення, що в ерефії її вважають чужою і автоматично підозрюють у всіх гріхах, Монтян все ж таки “прозріла”. Кадри її визнання оприлюднює ТГ-канал DroBro24.

“У них війни немає. Вони сидять жирними ж*пами на теплих диванах. Для них війна – зведення. А для нас – щоденна смерть. Їм начхати, що через їх балаканини та брехню гинуть люди пачками: і військові, і мирні. Це вороги гірші за нациків. Ми нічого не можемо з цим зробити, тому що вони гасять на федеральних каналах. А ми що можемо зробити?” – бідкається киянка. При цьому вона не розповіла, як допомагала працівникам Соловйова, підтримуючи їхню брехню та пропаганду насильства.

Від admin