За словами представників ТЦК, у чоловіка стався напад епілепсії, а офіцер супроводу надавав йому першу допомогу

Закарпатський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки офіційно прокоментував трагічну смерть військовозобов’язаного, який мав епілептичний напад, інформує відомство у своєму Facebook-акаунті, передає DROBRO.

Варто зазначити, що напад стався у військовозобов’язаного дорогою до навчального центру. За словами представників ТЦК та СП, офіцер супроводу надав першу допомогу чоловікові, проте той не вижив.

“Офіцер супроводу надав першу домомедичну допомогу та викликав швидку допомогу, проте медики не встигли”, – пишуть вони. Крім того, у ТЦК наголосили, що за цим фактом “призначено службову перевірку”, і висловили співчуття сім’ї померлого чоловіка.

До слова, видання “Апостроф” пише, що їхні читачі у коментарях обурилися цією резонансною ситуацією. За словами, цей випадок дивний: неясно, як вийшло, що чоловіка, хворого на епілепсію, вважали придатним до військової служби і направили до навчального центру.

Також вони розкритикували військово-лікарську комісію, яка обстежила цього військовозобов’язаного.

“Це далеко не перший випадок, ВЛК (ВВК – ред.). – це фікція, де всі хворі стають там “здоровими”.

Чому карають тільки за визнання здорових хворими? А коли зворотна ситуація і абсолютно хворих визнають здоровими, і вони там помирають” чи страждають, ніхто відповідальності за це не несе? – пише один із передплатників “Апострофа”.

Від admin