Мер окупованого Мелітополя озвучив оперативну інформацію про свою зону відповідальності за тиждень

Втрати в окупантів на Південному напрямку фронту збільшуються у прогресії, повідомив Іван Федоров, підкріпивши свої слова доказами. Крематорії – один із способів “утилізації” тіл загиблих росіян. Таких об’єктів є кілька у Токмаку та один у Мелітополі, передає DROBRO. І якщо раніше крематорій працював лише вночі, то тепер – цілодобово, а це означає, що окупантів гине дедалі більше. Інтерв’ю Івана Федорова для телеканалу “Рада” можна переглянути на YouTube.

Міський голова Мелітополя, не приховуючи своїх емоцій, повідомив наступне:

“Слід зазначити, що ще одним підтвердженням того, що ворог зазнає втрат на Півдні, є те, що вони збільшують кількість своїх мобільних крематоріїв. Раніше ми говорили, що вони були у місті Токмаку, а потім вони з’явилися у Бердянську та Мелітополі”.

Представник офіційної української влади у Мелітополі пояснив, з чого він робить висновок, що кількість втрат у росіян різко зросла:

“Сьогодні жителі Мелітополя повідомляють, що крематорій у Мелітополі працює майже цілодобово. Це означає, що кількість втрат ворога величезна, тому раніше вони працювали вночі. і сморід стояв лише вночі, а тепер працюють 24/7. Що цікаво, крематорій вони розмістили близько до свого військового шпиталю”.

Від admin