Ситуація в Маріуполі наразі справді критична, треба йти на допомогу на всіх напрямках, бо кожна година має значення

Про це пише у фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

За його словами, це очевидно з обстановки та відео, навіть без будь-яких листів. Рашистські війська мали багаторазову перевагу в силах, коли почали штурм з усіх боків 1 березня. Зараз після понад 40 діб безперервного штурму, орки захопили більшу частину міста, і посилили зараз своє угруповання, щоб повністю захопити Маріуполь. Ворог має абсолютну перевагу в авіації, в артилерії, танках, передає DROBRO.

“Звичайно, в цих умовах має бути надійна комунікація керівництва з оточеними. Замкомандира полку Азов “Калина” вчора заявив, що два тижні деякі політики не виходять на зв’язок. Хочу нагадати “деяким політикам”, що коли віддаються накази стояти насмерть, то відповідальність за це несуть як ті, хто його виконують, так і ті, хто його віддають. І тому треба знаходити час та самим виходити на зв’язок”, – пише Бутусов.

Крім того, він зазначає, що Україна має планувати швидку допомогу Маріуполю не тільки тому, що це наші товариші, які своєю героїчною обороною врятували всю Україну та всі південні регіони, куди російські колони заїхали з Криму без бою.

“Поки тримається Маріуполь, у України є стратегічна можливість вибити ворога з півдня, не дати посилити оборону резервами з Маріуполя, не дати закріпитись на коридорі з РФ до Криму. Це стратегія, і спротив Героїв Маріуполя дає нам всім шанс швидше змінити хід війни на нашу користь. Тому з Маріуполем треба говорити та йти на допомогу на всіх напрямках. І кожна година має значення”, – резюмує журналіст.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »