Майбутнє вже тут

Британська компанія штучного інтелекту DeepMind навчила нейромережу писати програмний код

Вона взяла участь у конкурсі серед інших програмістів. Про це пише DROBRO з посиланням на The Verge.

Нейромережа успішно виконала завдання середнього рівня і потрапила до 54% ​​найкращих програмістів.

Відомо, що конкурси проводились на платформі Codeforces, де програмісти з усього світу мали змогу перевірити свої навички. Штучний інтелект взяв участь у 10 тестах і не використовуючи жодних шаблонів – згенерував абсолютно новий код.

Головний науковий співробітник DeepMind Оріол Віньялс зазначив, що дослідження знаходяться на ранній стадії. У той же час компанія продовжить розвивати свій штучний інтелект, щоб він став ще більш гнучким для кращого вирішення задач під час кодування.

“Я можу впевнено сказати, що результати AlphaCode перейшли до моїх очікувань”, – заявив засновник Codeforces Майк Мірзаянов.

У той же час, як повідомляє програміст Самат Галімов, конкурси серед фахівців та реальні умови роботи у програмуванні – суттєво відрізняються, через те, що завдання під час “змагань” є абсолютно чіткими, коли в житті працівникам IT-сфер доводиться працювати більш творчо.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »