Львівські медики провели першу аутологічну трансплантацію стовбурових клітин кісткового мозку дитині

Фахівці клініки дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медцентру успішно виконали першу аутологічну трансплантацію стовбурових клітин кісткового мозку дитині, інформує DROBRO, з посиланням на пресслужбу Львівської міської ради.

«Це видатна та очікувана подія для нашого центру та команди! Дякуємо нашій маленькій пацієнтці за терплячість, а її сім’ї та усім нашим залученим колегам за довіру до нас! Це чудове завершення грандіозного проекту з Fondazione Rosa Pristina, Soleterre Onlus та Благодійниим фондом Запорука та водночас початок нового – ми не зупиняємось, незважаючи на труднощі!», – зазначив керівник клініки Роман Кізима.

Нагадаємо, що «Клініку дитячої онкології та трансплантації кісткового мозку» відкрили в лютому 2022 року у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Це перша та єдина на Заході України клініка, що проводитиме трансплантацію кісткового мозку у дітей.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin