книга пам'яті

Сьогодні, в День захисників та захисниць України, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, Львівщина отримала свій примірник Книги пам’яті загиблих добровольців

Книгу від Міністерства у справах ветеранів України голові Львівської облдержадміністрації Максиму Козицькому вручив начальник відділу Мінветеранів у Львівській області Володимир Шамрай.

Як повідомляє DroBro з посиланням на пресслужбу ЛОДА cтворення Книги пам’яті добровольців-захисників започаткувало Міністерство у справах ветеранів. Аналогічні книги існують про загиблих за Україну в російсько-українській війні при проходженні служби у складі Збройних Сил України та інших військових формуваннях.

книга пам'яті

Напередодні Дня захисників та захисниць України Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна передала примірники книг представникам територіальних відділів Мінветеранів. Наразі у Книзі пам’яті записані імена 78 воїнів-добровольців.

Робота зі збирання інформації про всіх добровольців триває.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *