У білоруського диктатора Олександра Лукашенка, ймовірно, знову погіршилося здоров’я

Диктатору Олександру Лукашенку, ймовірно, погано стало на останньому саміті Шанхайської організації співпраці (ШОС). Інцидент трапився 3 липня за кілька годин після прибуття в Астану. Про це повідомив російський телеканал “Дощ”, посилаючись на інформовані джерела, передає DROBRO.

“3 липня Лукашенко прилетів до Астани. Він сам зійшов літаковим трапом, хоч і виглядав не цілком здоровим. Але, за нашими даними, через півтори-дві години його стан різко погіршувався на очах у учасників саміту”, – розповів ведучий каналу.

Він зазначив, що наступного дня, 5 липня, Лукашенко все ж таки з’явився на саміті і навіть виступав там, але при цьому виглядав дуже погано.

 

“Обличчя бліде, блищить, мова не дуже впевнена”, – йшлося в сюжеті.

Зазначимо, що про погане здоров’я Лукашенка вже кілька років ходять чутки. Декілька разів він з’являвся на публіці з медичними катетерами на руці. А на Параді Перемоги в Москві 2023 року білоруський диктатор був такий поганий, що практично не ходив. Одразу після заходу він повернувся до Мінська, не залишившись на інші заходи. Того дня він так і не виступив перед своїм народом з нагоди 9 Травня. Замість нього вперше за кілька десятиліть із промовою виступав міністр оборони.

“Хвороба позначається на ногах”, – повідомили російські журналісти. Що відбувається із білоруським диктатором, невідомо. Його стан здоров’я – це надзвичайно засекречена інформація. У “Дощі” зазначили, що 69-річний Лукашенко останнім часом навіть порушуючи протоколи, став носити замість піджаків вільніші бомбери. Крім цього, він почав працювати менше: лише 3-4 дні на тиждень. Ймовірно, він проходить деякі регулярні медичні процедури. Експерти зазначили, що білоруський диктатор набрав ваги, йому стало важче ходити, з’явився тремор голови.

“Ще одне наше джерело стверджує, що Лукашенко насправді дуже тяжко хворіє і дуже тяжко переносить свою хворобу. На що він хворий, невідомо”, – розповіли журналісти.

Від admin