Ломаченко відмовився від прапора України

Василь Ломаченко відмовився від українського національного прапора після перемоги, здійнявши над головою жовто-червоний прапор

Після бою боксера Василя Ломаченка у соціальних мережах спалахнув скандал, пов’язаний із відсутністю прапора України в руках бійця. Після оголошення суддівського рішення, яким перемогу присудили Ломаченку, боксер замість українського підняв над головою жовто-червоний прапор, що викликало питання користувачів соціальних мереж, передає DroBro. Дехто припустив, що це прапор Іспанії.

Пізніше з’ясувалося, що Ломаченко вирішив відсвяткувати перемогу з прапором його рідного міста – Білгород-Дністровського. Відсутність прапора України стала предметом активних дискусій користувачів, які вважають, що Ломаченко свідомо відмовився від українського прапора та влаштував провокацію.

Ломаченко відмовився від прапора України

Свій вчинок та відмову від прапора рідної країни на поєдинку боксер поки що ніяк не пояснив. Проте знайшлися й ті, хто виступив на захист боксера. Користувачі нагадали, що Ломаченко встановив прапор Білгород-Дністровського біля свого будинку в Каліфорнії. Прапор був піднятий у травні цього року перед боєм із японцем Накатані.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »