Сьогодні, 9 червня 2024 р. у Дрогобичі феєрично пройшов звітний концерт Народного ансамблю танцю «Верховинка»

Автор:

 Ярослав Грицик

У глядацькій залі Народному домі ім. І.Франка традиційно годі було знайти вільне місце, а присутні щиро підтримували і маленьких, і юних артистів. Яскрава концертна програма запам’яталася всім, передає DROBRO!

На сцені були представлені улюблені всіма народні, ліричні, дитячі, патріотичні, жартівливі хореографічні композиціїі. А ще було аж п’ять прем’єр! Це танці «Аркан», «Я намалюю на папері», «Волинська полька», «Гопак» (наймолодша група). Та особливі емоції викликала нова хореографічна постановка «Люди – титани», в якій затанцював випускник ансамблю минулих років Олег Сливар.

Цього вечора здійснилася його мрія та обіцянка – знову вийти на сцену у складі «Верховинки». Адже молодий чоловік втратив на фронті ногу і, попри все, таки танцював на протезі. Справді, людина-титан, символ незламності духу, якому всі довго аплодували стоячи!

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Традиційно у концерті взяли участь друзі колективу – ансамбль танцю «Прикарпатські візерунки» ПДЮТ і вокалісти: Степан Химин та дует співачок-початківців Юліана і Вікторія Кос.

На завершення художній керівник «Верховинки» Богдана Кос подякувала всім учасникам ансамблю, а також їхнім батькам за любов до танцю. А юні артисти висловили вдячність своїм наставникам: п.Богдані та Володимиру й Уляні Кос.

Додамо, що концерт, який традиційно вів Іван Сех, мав ще й благодійну мету – збір коштів на потреби ЗСУ. У фоє стояли скриньки і кожен міг зробити свій маленький внесок у нашу перемогу.

Від admin