Можлива остаточна окупація Донбасу

Окупаційні адміністрації готують заяву із закликом до РФ про введення “миротворчих військ” на українські території

Джерела повідомляють про підготовку окупаційних адміністрацій “ЛНР” та “ДНР” до заклику на адресу російської влади про введення на окуповану територію Донбасу миротворчого контингенту російської армії.

Про це повідомляє DroBro з посиланням на повідомлення “Східної правозахисної групи”.

У повідомленні зазначено, що на початку тижня до “мінінформації” “ДНР” надійшла команда про просування теми необхідності введення на територію ОРДЛО російських військових під виглядом “миротворців”. Більш того, як основна причина окупаційні адміністрації готуються назвати нездатність Моніторингової місії ОБСЄ виконувати власні функції.

“Інформацію про необхідність запровадження миротворчих військ РФ мають озвучувати лідери громадської думки НВФ “ДНР” у ЗМІ та соцмережах, і на масових заходах, які пройдуть з 4 по 10 листопада. Ватажки “ЛНР” та “ДНР” також висловляться та закликають РФ запровадити миротворчі війська”, – зазначено у повідомленні.

Більше того, за словами місцевих жителів та очевидців в ОРЛДО, минулими вихідними на дорогах регіону регулярно зустрічалися військові вантажівки з російськими найманцями. Напередодні волонтер української армії повідомив про екстрене перекидання групи військових з території Росії в район Бойківське/Тельманове.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »