​​Повна ізоляція рашистської та білоруської територій від цивілізованого світу розпочнеться у найближчі кілька діб

48-72 годин стануть точкою звіту для країни-агресора ерефії, а також її основного посібника Білорусі. Їм буде відрізано сполучення із Європою. Таке рішення ухвалили чотири держави. Цією інформацією поділився у своєму Telegram-каналі колишній український нардеп Борислав Береза, передає DROBRO.

“Латвія, Литва, Естонія та Польща в найближчі 48-72 години збираються повністю закрити кордони з рф та Білоруссю. Це означає, що всі автосполучення та всі транспортні перевезення стануть неможливими. Ось так і починається реальна ізоляція”, – написав він.

Береза ​​не уточнює джерело. Поки що офіційно такої інформації країни не підтверджували.

“Якщо тв*рюк закриють у їхньому звіринці, то це чудова новина. Порти, кордони, авіасполучення по всьому периметру, нехай варяться у своєму г*вні і насолоджуються. Тільки повна блокада та ембарго зможе зупинити війну”, – коментують новину користувачі.

31 березня Україна попросила Литву, Латвію та Естонію закрити кордони з мордором та її губернією білоруссю. Посол України в Польщі Андрій Дещиця висловив таку думку щодо цього питання: “Я думаю, що якщо таке рішення буде ухвалено, ми повністю заблокуємо будь-які поставки до ерефії”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »