Китай збільшив терміни постачання комплектуючих до росії з 3 тижнів до 6-9 місяців, що стало шоком для рашистського бізнесу

Надії Мордору на допомогу з боку Китаю в умовах санкцій провалюються: КНР не просто відмовився від роботи на колишніх умовах, а й почав суттєво ускладнювати життя ворожим підприємствам із постачанням.

Як інформує DROBRO, під час ефіру програми “Громадської служби новин” російський підприємець Дмитро Піщальников розповів, що китайські постачальники вже зупиняють проходження вантажів рашистів через кордон та збільшують терміни постачання комплектуючих з 3 тижнів до 6-9 місяців.

Такі терміни в умовах санкцій із боку Заходу стануть для російської економіки справжньою катастрофою.

“Я на своєму підприємстві бачу, що китайці збільшили терміни поставок комплектуючих, необхідних матеріалів з 3 тижнів до 6-9 місяців! І це часто-густо є через посилання на ковід, на відсутність вагонів, на відсутність контейнерних перевезень, що завгодно. Але “Факт: було три тижні, максимум місяць. Зараз я бачу 6-9 місяців термін поставки, тобто машина просто так 3 місяці простояла в Манчжурії на кордоні, її просто не пускали, посилаючись на якісь “причини””, – заявив бізнесмен.

У свою чергу, бізнесмен Дмитро Потапенко зазначив, що незабаром на росію чекає жорстоке розчарування в її надії на допомогу Китаю. За його словами, КНР матиме максимальну вигоду для себе, скориставшись різким ослабленням росії.

“Я маю офіс у Гуанчжоу 16 років. Китайців знаю з 1995 року і розумію їхню ментальність, як вони поводяться. На жаль, у нас є шапкозакидальні, абсолютно необґрунтовані розрахунки, що Китай нам допоможе. Я чесно можу сказати, Китай стоїть за нашою спиною та маже нашу п’яту точку вазеліном“, – заявив Потапенко.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »