Китай став на бік України

МЗС Китаю закликав поважати суверенітет, незалежність та територіальну цілісність України

Влада Китаю стала на бік Києва на тлі загрози військового вторгнення РФ в Україну. Глава китайського зовнішньополітичного відомства Ван І, говорячи на Мюнхенській конференції з безпеки, виступив на підтримку суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, передає DROBRO.

Коментуючи українське питання, міністр заявив, що кожна сторона в ситуації навколо України має право озвучувати свою стурбованість, але при цьому наголосив на необхідності поважати суверенітет будь-якої держави. За словами глави МЗС КНР, Україна не є винятком у цьому питанні. Міністр зазначив, що повага до перерахованих принципів – основа міждержавних відносин. Влада Китаю має намір і надалі дотримуватися такої позиції.

На думку шефа китайської дипломатії, врегулювання конфлікту в Україні має відбуватися у рамках Мінських угод. Він додав, що РФ, США та Європа офіційно підтримують цей документ, і запропонував сторонам повернутися за стіл переговорів, щоб розробити “дорожню карту” виконання домовленостей. “Саме на цьому необхідно зосередитися сторонам, а не створювати паніку”, – заявив Ван І.

Він закликав усі держави взяти на себе відповідальність та зробити все необхідне для деескалації ситуації. Глава МЗС Китаю вважає, що Україна має виступати у ролі “мосту між Заходом та Сходом, а не бути лінією фронту”.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »