Замість привітного запрошення на турнір, на який чекав російський автогонщик, від нього вимагали засудити війну московії проти України

Російські спортсмени, які перебувають понад рік під баном і не мають у більшості видів спорту можливості брати участь у міжнародних змаганнях у зв’язку з накладеними на московію санкціями через її війну проти України, шукають лазівки для виступу на турнірах у країнах, які, на перший погляд , є “дружніми” москві, інформує DROBRO.

Зокрема, так вчинив автогонщик, переможець ралі “Дакар-2017” Сергій Карякін, який спробував отримати дозвіл на змагання в Китаї, але замість привітного прийому китайська сторона зажадала від росіянина підписати лист від Міжнародної федерації автоспорту (FIA) із засудженням російської війни в Україні.

Підписання цього документа є умовою допуску російських автогонщиків до турнірів, які проводяться під егідою зазначеної федерації. Проте, як стверджує Карякін у коментарі російському “Матч ТБ”, змагання, на які він намагався пробитися, проводяться не під егідою FIA, але китайські організатори все одно вимагали від нього засудити війну РФ проти України.

“Ось такі стосунки до нашої дружби”, – поскаржився росіянин на китайців.

За його словами, він більше не має наміру листуватися і просити про можливість змагатися, тому що в попередній відповіді чітко зазначено: допуск до турніру тільки за умови підписання листа від FIA. Торік Карякін просив президента FIA скасувати вимогу для росіян підписувати лист із засудженням війни РФ проти України, але федерація не має наміру змінювати встановлені правила.

Від admin