Керівника 5-ї служби ФСБ генерала Бєсєду посадили в “Лефортово” після провалу в Україні

У рашистських спецслужбах продовжуються зачистки, спричинені поразками орків в Україні.

Керівник 5-ї служби ФСБ РФ генерал-полковник Сергій Бєсєда, поміщений під домашній арешт після перших провалів рашистів в Україні, наразі переведений до московського СІЗО “Лефортово”. Про це пише журналіст-розслідувач Андрій Солдатов на своїй сторінці у Twitter. За його словами, справою генерала займається Військово-слідче управління Слідчого комітету мордору, передає DROBRO.

Відомо, що до 5-ї служби ФСБ рф входить Департамент оперативної інформації, що виконує функції зовнішньої розвідки. Орган також відповідає за збереження сфери рашистського впливу на пострадянському просторі.

Зокрема, співробітники служби постачали главу Кремля путіна даними про суспільно-політичну обстановку в Україні напередодні вторгнення. 20-21 лютого 2014 року Бєсєда перебував у Києві нібито щодо захисту рашистських диппредставництв в Україні. Домагався зустрічі з тодішнім президентом України Віктором Януковичем, але не був прийнятий. Пізніше МЗС України зверталося до росії із запитом прояснити мотиви перебування Бєсєди в Україні 20-21 лютого 2014 року.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »