конкурс краси

Після кілька річної перерви у Дрогобичі відродили свято грації і краси – «Красуня Дрообича – 2021»

Як повідомляє DroBro з посиланням на ДМР дійство приурочили до 930 річниці ювілею міста. Цьогоріч вісім учасниць зголосилися позмагатися за титул найвродливішої дрогобичанки.

Кожна із дівчат презентувала себе та розповідала про свої таланти: хтось опікується тваринами і мріє в майбутньому створити притулок для друзів наших менших, були учасниці хоббі яких танець, дехто залюбки вивчає іноземні мови та психологію, інші – займаються вокалом.

Свою багатогранність учасниці розкривали під час 7 виходів – «Представлення», «Мій стиль», «Танцювальний», «Військовий», відеоролик «Запрошуємо в Дрогобич», «Демонстрація фігури», «Романтичний». Зал Народного дому, у якому проходив захід бурхливими оплесками зустрічав кожен вихід красунь.

Паралельно глядачів розважали постановочними номерами танцювальні колективи: «Верховинка», «Оксамит», «Калиновий цвіт», «NLB», «Madlen», «Ультра», «Віва» – «Радість» та відділення акробатики ДЮСШ, майстриня східного танцю Віра Айзель, співачка Ксенія Біла, скрипалька Надія Летнянка та духовий оркестр військової частини А1108.

конкурс краси

Кульмінацією заходу стало оголошення імені переможниці. Журі, головою якого був міський голова Тарас Кучма, головну корону свята і титул «Красуня – Дрогобича 2021» присудили дрогобичанці Анні Гук, яка виступала під №5. Загалом усі учасниці дійства отримали титули у певних номінаціях: «Перша віце-красуня» – Ірина Ковальчук (№8), «Друга віце-красуня» – Анна-Марія Ортинська (№6), «Красуня-чарівність» – Єва Маршалок –(№1), «Красуня-романтичність» та «Симпатія ветеранів АТО» – Христина Антоник (№2), «Красуня-артистичність» – Анна-Марія Тутова (№3), «Красуня симпатій» – Марта Казан (№4), «Красуня-модель» – Мар’яна Мицяк (№7).

конкурс краси

Зазначимо, що цьогорічну «Красуню Дрогобича» обирали очільники міст Битома та Нової Каховки – Маріуш Волош та Володимир Коваленко.

Відтак усіх красунь нагородили призами та подарунками від численних спонсорів дійства. Організатором свята виступив відділ сім’ї та молоді ДМР, керівник Олександра Пашко.

конкурс краси

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *