Події що можна долучити до важливих, які відбулися 18 листопада 2023 року на Львівщині

Про це пише Телеграм канал М.Козицького передає DROBRO.

  • Доба у нашій області минула без повітряних тривог. Дякуємо за це воїнам протиповітряної оборони, які добре спрацювали в інших областях, та мобільним вогневим групам, які допомагають збивати ворожі безпілотники.

▪️Уночі та вранці проїзд дорогами Львівщини забезпечували 19 одиниць спецтехніки, використали 207 тонн піщано-соляної суміші.

  • Жителька Мостиськ Ніна Яхімець подарувала авто для потреб ЗСУ. Її сімʼя також оплатила запчастини для його ремонту. Волонтери Центр-Волонтеріату Мостищини уже доправили транспорт на фронт для місцевого захисника.

▪️Бісковицька ТГ Самбірського району відправила на передову автомобіль Toyota Land Cruiser. Позашляховик допоможе виконувати бойові завдання Мар’янові Чвертлику – солдатові-навіднику третього окремого стрілецького батальйону. Дякую благодійникам, які підтримали збір.

  • У Львові для студентів провели модель Європейського Парламенту. Учасники відчули себе депутатами міжнародного рівня. Вони обговорили тему розширення ЄС шляхом включення до спільноти країн Балканського півострова та Східної Європи й досліджували труднощі для цих країн під час євроінтеграції.

Від admin