“Було приємно Вас знати”, – такими словами Ілон Маск відреагував на погрози з боку Дмитра Рогозіна

Напередодні в Мережі глава роскосмосу Дмитро Рогозін став загрожувати Ілону Маску за те, що його компанія поставила Starlink у Маріуполі бійцям “нацистського” “Азова” та морпіхам ЗСУ.

Сьогодні, 9 травня, засновник SpaceX Ілон Маск на своїй сторінці у Twitter дав відповідь Рогозіну, інформує DROBRO. Маск відповів дуже коротко, написавши, що якщо раптом він помре за “випадкових обставин”, то йому було “приємно” знати Рогозіна.

Також Маск заявив, що слово “нацист” недоречне в цьому випадку і означає зовсім інше, ніж це описує Рогозін. Саме глава Роскосмоса назвав “Азов” “нацистським” батальйоном. Напередодні Рогозін у Мережі став загрожувати Маску за те, що його компанія поставила обладнання Starlink бійцям із полку “Азов” та морпіхам, які зараз перебувають у Маріуполі на території “Азовсталі”.

Дибілоїд у своїх твердженнях відштовхувався від свідчення полоненого морпіха Дмитра Кормянкова. Той нібито заявив, що обладнання було доставлено до Маріуполя гелікоптером, саме тому Рогозін звинуватив Маска у допомозі “нацистам”, а значить і відповідатиме він “по-дорослому”. Це далеко не перший твіттер-батл між Рогозіним та Маском. Нещодавно Маск викликав Путіна “на поєдинок за Україну. Проте замість президента мордора йому відповів рогозін у саркастичній та гордовитій манері.

Підпишись на наш Twitter DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Це вкрай важливо для існування ресурсу.
Разом до перемоги!!!

Ще 28 лютого Маск поставив Україні першу партію супутникового обладнання Starlink. Система допомогла швидко відновити Інтернет для мешканців звільнених Романівки та Ірпені. 20 квітня глава Мінсоцполітки Федоров дав добро використовувати Starlink не лише у критичній інфраструктурі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »