На комунальному господарстві «Тарком», що розташоване в с. Лішня поблизу Дрогобича, очікують на перші надої

Комунальне підприємство «Тарком», яке зафункціонувало в Лішні, на базі орендованих приміщень комплексу КСП «Лішнянське» – в грудні поповнилося першим поголів’ям рогатої худоби молочних порід. Зокрема, прибуло 18 корів, в планах – впродовж цього року збільшити поголів’я до 300, а то й більше корів.

Як нагадує DROBRO новостворене підприємство займатиметься молочним виробництвом, а також вирощуванням сільськогосподарської продукції та її реалізацією.

Таке господарство – один із прикладів концепції «Від землі – до столу», яку разом із фермерами реалізовує місцева влада Дрогобича. Завдяки фермі в селі Лішня спочатку хочуть забезпечити молоком свою громаду, відтак завозитимуть його у сусідні.

На столах має бути те, що приносить наша земля, а не закордонні упаковки. Крафтова продукція потраплятиме в садочки, школи й різні підприємства, – зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Додамо, що навесні корівки з ферми «Тарком» вийдуть пастися, влітку ж мають розродитись. Відтак на фермі готуються реалізовувати першу молочну продукцію.

Загалом, основними видами діяльності фермерського господарства «Тарком», відповідно до його статуту, є товарне сільськогосподарське виробництво, в тому числі: вирощування зернових культур, тваринництво та птахівництво, розведення великої рогатої худоби молочних порід, оптова торгівля молочними і м’ясними продуктами.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »