Криза збуту позбавила одного з найбільших рашистських золотовидобувачів можливості розраховуватися за фінансовими зобов’язаннями

Кризові процеси на тлі санкцій почали проявляти себе в такій, начебто, стабільній галузі, як золотовидобуток. Компанія Petropavlovsk, зареєстрована у Британії, заявила про проблеми збуту. На цьому тлі виявили суттєві труднощі з обслуговуванням кредитних зобов’язань, передає DROBRO.

Компанія розглядає питання про оголошення дефолту та можливий продаж частки виробничих потужностей. Причому є потреба зробити це в якомога стисліші терміни. Фінансові проблеми стимулює не тільки наявність зобов’язань перед Газпромбанком у розмірі 201 мільйона доларів. Компанія також пропустила виплати купонів за облігаціями. Борг перед їхніми власниками зараз становить близько 500 мільйонів доларів.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Про серйозність ситуації свідчить обвал акцій компанії. Їхня вартість з початку року впала практично вп’ятеро. 8 червня цінні папери Петропавловськ торгувалися на Мосбіржі за ціною 4 рублі за акцію, тоді як на початку року сума становила понад 19 рублів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »