Вже з другої половини січня 2022 року програму розширять

Уже в січні українці у віці 60+ зможуть витратити 1 тис. грн., отриману за вакцинацію від COVID-19, на покупку медикаментів

У січні 2022 року “тисячу Зеленського”, яку видавали за щеплення від COVID-19, можна буде витратити на придбання ліків. Однак це дозволять лише громадянам віком 60+. Інформацію підтвердив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко на своєму каналі в Telegram 11 січня, передає DroBro.

“Вже з другої половини січня 2022 року програму розширять – українці віком понад 60 років зможуть витратити кошти за програмою придбання ліків”, – повідомив міністр.

Крім того, за його словами, розробляється механізм виплати 1 тис. грн за вакцинацію офлайн людям, які не мають смартфонів. Поки що невідомо, коли його введуть у дію. Ще одним нововведенням буде виплата 1 тис. грн. вакцинованим підліткам віком від 12 до 18 років. Загалом, за даними Ткаченка, українцям виплатили близько 6,4 млрд грн за програмою “єПідтримка”, з яких 1 млрд грн уже витрачено.

Найбільше отримувачі витратилися на купівлю книг (361 млн. грн.). На другому місці квитки до кінотеатрів (300 млн грн). Варто зазначити, що 1 тисяча гривень можуть отримати ті громадяни України, які повністю вакциновані від COVID-19. Для цього необхідно мати на смартфоні додаток “Дія” та оформити спеціальну картку в банку, який бере участь у програмі.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »