Рашистський пропагандисти заявляють про нібито “багатий досвід ведення контрбатарейної війни” у військ КНДР

Північна Корея нібито запропонувала надіслати 100 тисяч своїх солдатів для підтримки спроби вторгнення росії в Україну, стверджує рашистське державне телебачення.

Як пише видання New York Post, пропозицію КНДР надати військову допомогу мордору не вдалося оперативно перевірити, але її підхопив член громадської ради при міноборони росії Ігор Коротченко.

“Є повідомлення, що 100 тисяч північнокорейських добровольців готові приїхати і взяти участь у конфлікті”, – сказав Коротченко в ефірі одного з пропагандистських телеканалів.

Рашистський пропагандист заявив, що північнокрейці нібито мають “багатий досвід ведення контрбатарейної війни”.

“Якщо Північна Корея висловить бажання виконати свій міжнародний обов’язок по боротьбі з українським фашизмом, ми повинні їм це дозволити”, – ляпнув Коротченко.

Заява про допомогу Північної Кореї з’явилася на тлі того, що кілька рашистських держав-сателітів уже надають так звані “добровольчі” сили. Це, на думку деяких аналітиків західної розвідки свідчить про брак у путіна політичного капіталу для оголошення масової мобілізації всередині ерефії.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Розрив дипвідносин з КНДР

13 липня 2022 року Міністерство закордонних справ України заявило про розрив дипломатичних відносин із Північною Кореєю через визнання “незалежності” тимчасово окупованих рашистами територій Донбасу.

МЗС рішуче засудило рішення КНДР визнати т. зв. “незалежність” тимчасово окупованих росією територій в Донецькій і Луганській областях України.

У МЗС України заявили, що це спроба підірвати суверенітет і територіальну цілісність України з боку Пхеньяна, грубе порушення Конституції України, Статуту ООН і основоположних норм і принципів міжнародного права. Визнання північнокорейським режимом “суб’єктності” окупаційних режимів у Донецькій і Луганській областях є нікчемним, не матиме юридичних наслідків і не змінить міжнародно визнаних кордонів України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin