Обіцяна тисяча у вигляді послуг

Президент Зеленський оголосив, що українці, які вакцинуються від коронавірусу двома дозами, матимуть змогу отримати 1000 гривень у мобільному додатку «Дія»

За його словами, цю суму можна буде витратити на певні цілі у рамках програми підтримки «креативного, спортивного та транспортного» секторів економіки, передає DroBro.

Про це Зеленський розповів у відеозверненні.

За його словами, 1000 гривень можна буде витратити на покупку:

  • nабонементу до спортзалу;
  • квитків у кінотеатр, театр, музей, концерт, виставку;
  • квитка на поїзд або літак для подорожей всередині країни.

Програма почне діяти із 19 грудня. На цю мету держава виділить близько 3 мільярдів гривень. Стільки ж буде виділено на початку 2022 року.

«Ця програма діятиме не один місяць. І держава забезпечить альтернативну можливість отримати 1000 гривень для всіх вакцинованих громадян України. Зокрема, людям похилого віку, про що повідомимо незабаром», – заявив президент.

Вакцинація від коронавірусу в Україні розпочалася 25 лютого. За даними на ранок 15 листопада, в країні вакцинувалися 12 228 644 особи. З них отримали дві дози, – 8722235 осіб.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »