У своєму відеозверненні вони запевнили, що у РФ не залишиться скелетів у шафі

Хакерський рух Anonymous оголосив війну російському уряду та президенту Володимиру Путіну у зв’язку зі “спеціальною військовою операцією” в Україні. У своєму відеозверненні вони запевнили, що РФ не залишиться скелетів у шафі, передає DROBRO.

Anonymous взяли на себе відповідальність за виведення з ладу низки російських урядових сайтів, сайту RT та російського Міністерства оборони.

У зверненні, адресованому президенту РФ Путіну, вимагають, щоб він негайно пішов у відставку, і заявляють, що підготували для російського президента спеціальну операцію.

“Ви, мабуть, пам’ятаєте, як у 2018 році наша група зламала сайт Роскомнагляду? Містер Путін, ви пам’ятаєте, як програли Афганістану? Тепер ми злили дані Міноборони Росії. Там були пошта та паролі, і тепер ця база у вільному доступі у Twitter. Ваша недавня спроба загрожувати Фінляндії та Швеції – сором. Ви загрожували цим країнам, якщо вони вступлять до НАТО.

Хакери мають намір опублікувати те, що ховалося роками. Anonymous пообіцяли, що ця інформація стане нищівним ударом для Путіна та його “корумпованих маріонеток”.

“Це лише питання часу, коли ми виявимо бруд, який ви намагаєтеся приховати від суспільства, якому підло брешете. Ми покажемо кожен скелет у шафі. Зараз ми вимагаємо відновити права українського народу та піти у відставку“, – йдеться у відео.

Усіх членів Anonymous закликали “заткнути рота Путіну його ж брудними грошима”.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров подякував Anonymous за допомогу та запросив у гості до Мінцифри після спільної перемоги над Росією.

Від admin