вакцина

Міністр торгівлі та інтеграції Казахстану Бахит Султанов обговорив це питання з прем’єр-міністром і главою МОЗ України Денисом Шмигаль і Віктором Ляшко

Глава Міністерства торгівлі та інтеграції Республіки Казахстан Бахит Султанов прибув з офіційним візитом в столицю України, де обговорив ряд важливих питань з українськими топ-чиновниками. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України, інформує DroBro.

Казахський міністр зустрівся з прем’єр-міністром і главою МОЗ України Денисом Шмигаль і Віктором Ляшко. Сторони обговорили питання двосторонньої співпраці між Україною і Казахстаном, в тому числі активізацію торгово-економічних відносин, а також відновлення авіасполучення між Києвом і Нур-Султаном.

Також учасники зустрічі обговорили питання поставки в Україну в якості гуманітарної допомоги казахської вакцини від коронавіруса QazVac. Про це повідомляє прес-служба посольства Республіки Казахстан в Україні. Як зазначає Султанов, з перших днів поширення коронавіруса обидві сторони налагодили ефективну взаємодію в питаннях поставок гуманітарної допомоги з Китаю в Україну транзитом через Казахстан. Варто також відзначити, що вакцина QazVac все ще чекає схвалення у Всесвітній організації охорони здоров’я.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *