Катар готовий витіснити Росію з європейського ринку газу

Катарський газ може замістити російське “блакитне паливо” на ринку Європи

Вашингтон веде переговори з Дохою про можливі постачання до Європи природного газу з цієї країни у разі неможливості отримання його від Росії на тлі можливого вторгнення в Україну.

Про це повідомляє агентство Bloomberg із посиланням на джерела. Наголошується, що американський президент Джо Байден має намір до кінця січня запросити до столиці Сполучених Штатів еміра Катару шейха Таміма бен Хамада Аль Тані.

Співрозмовники агентства зазначають, що так Вашингтон хоче розвіяти побоювання європейських союзників щодо припинення постачання російського газу в зимовий період у разі ескалації конфлікту на сході України, передає DroBro.

Американська сторона вже неодноразово висловлювалася щодо того, що не допустить енергетичної кризи в Європі через газовий шантаж Москви. Зараз Європа отримує понад 40% газу із РФ.

ДроБро: Катар є одним з найбільших у світі виробників ЗПГ (Зріджений природний газ). Три чверті газу експортуються до азіатських країн. На Європу припадає 5% постачання. Однак у недалекому майбутньому ситуація може змінитися, і Катар вийде на європейський ринок як один із основних постачальників.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »