Капітана патрульної поліції у Дрогобичі затримали за хабарництво

СБУ викрила на хабарництві капітана патрульної поліції, який обкладав даниною перевізників лісопродукції

Як повідомляє DROBRO з посиланням на прес-службу СБУ у Львівській області, було викрито інспектора патрульної поліції одного із відділень Дрогобицького Відділу поліції Головного управліуння національної поліції у Львівській області.

Встановлено, що зловмисник організував механізм систематичного вимагання і отримання хабарів із перевізників ліспродукції. У 10 тис. грн оцінив він безперешкодне транспортування лісу через територію, на якій він здійснював контроль.

Правоохоронці затримали капітана поліції, згідно зі статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України, після передачі йому чергової частини неправомірної вигоди від громадянина України.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Тривають слідчі дії для встановлення і притягнення до відповідальності усіх, причетних до протиправної схеми, осіб.

Заходи із викриття протиправної діяльності проводило Управління СБУ у Львівській області спільно з Львівським Управлінням ДВБ Національної поліції України, слідчими Територіального Управління ДБР, розташованого у м. Львові за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »