Тривають роботи в житлово-комунальній сфері Дрогобицької громади

Департаментом міського господарства напрацьовано план проведення робіт та підготовлено документи для оголошення тендерів з низки капітальних та поточних ремонтів у Дрогобичі та Стебнику, передає DROBRO.

Про план проведення робіт доповів під час понеділкової наради у Дрогобицькій міській раді директор Департаменту міського господарства Андрій Паутинка.

Станом на сьогоднішній день підписано договір з підрядником на проведення капітального ремонту відрізку вулиці Стрийської – від перехрестя з вулицею Лесі Українки та Мазепи до вулиці Винниченка.

Нагадаємо, з кінця минулого тижня тривають роботи з поточного середнього ремонту дорожнього покриття на іншому відрізку вулиці Стрийської – від вулиці Винниченка до виїзду з міста. Цього тижня їх планують завершити. Роботи виконує КП «СМУ».

Заплановано продовження капітального ремонту вулиці Зварицької, де провели корегування проектно-кошторисної документації. На іншому відрізку цієї вулиці проведуть поточний ремонт – готується оголошення тендеру.

На вулиці Нова подано документи та очікується відновлення дозволу на початок робіт з капітального ремонту дороги.

Також Департаментом міського господарства проведено корегування проекту капітального ремонту дороги на Війтівській горі, так як в ході розпочатих робіт під дорожнім покриттям було виявлено низку дощоприймачів, не передбачених у попередньому проекті. Відкореговане ПДК вже проходить експертизу.

У Стебнику капітального ремонту очікує вулиця Мекелити. Станом на сьогоднішній день подано документи на поновлення дозволу на початок робіт.

Також впродовж найближчого тижня планують оголосити тендерні закупівлі з поточного ремонту вулиці Забівка у Стебнику.

Від admin